Služby

sluzby header

Webdizajn/web development

Pri tvorbe web stránok využívame najnovšie technológie, ktoré nám umožňujú moderne a cielene spracovať myšlienku, ktorou chceme osloviť koncového klienta

Mobilné fotoštúdio

Fotoštúdio je plne vybavené pre produktové fotografovanie.

Grafický dizajn

Podľa zadania klienta, vlastných nápadov našich kreatívcov a grafikov, vám vytvoríme grafické návrhy reklamných materiálov (od letákov, plagátov, inzercií, katalógov a výročných správ až po billboardy).Všetky nápady sme schopní realizovať vlastnými silami až do finálneho produktu.

Tlačová produkcia

Personalizovaná tlač

Digitálna tlač

Vynikajúcu kombináciu elektrografie a ofsetu predstavuje zariadenie Kodak NexPress, pracujúci s práškovými farbami. Tlačový obraz sa na podkladový materiál prenáša pomocou ofsetového valca, čo zaručuje potlačitelnosť širokého spektra papierov a iných materiálov používaných v polygrafii. S piatimi farbami a lesklým, matným či dimenzionálnym lakom, na jeden prechod, robí z tohto digitálneho tlačového zariadenia zaujímavú alternatívu pre zákazníka.

Zariadenie je vhodné pre vysokokvalitnú tlač už kusových nákladov. Výhodou je odbúranie nákladov z tlačovej prípravy. Cenová rentabilita tlače sa počíta do 500-1000 ks pri bežných tlačovinách a pri brožúrach so stredným alebo nízkym obsahom strán od 1 do 100 ks. Samozrejme ďaľšou nemalou výhodou pre klienta je ušetrený čas.